Stravovanie

Ceny stravovania

dospelí a deti nad 10 rokov

deti do 9,99 rokov

plná penzia

11 €

9 €

polpenzia

7,60 €

6,20 €

raňajky formou bufetu

3,30 €

2,80 €

jednotné raňajky (kontinentálne)

2,70 €

2,20 €

obed alebo večera s polievkou

4,50 €

3,70 €

večera bez polievky

3,50 €

3 €

 

Špeciálnu cenu pre detské tábory a školy v prírode nájdete v sekcii Ostatné služby.

Obedy a večere varíme objednávkovým spôsobom len pri počte záujemcov nad 30 osôb, podľa jednotného jedálneho lístka dohodnutého s najpočetnejšou prítomnou skupinou. Raňajky poskytujeme aj pri menšom počte osôb. Jedálny lístok zostavujeme približne týždeň pred nástupom skupiny. Zverejňujeme ho na nástenke v jedálni. Jedlo na nasledujúci deň si môžete objednať najneskôr pri raňajkách v predošlý deň (pre skupiny do 10 osôb). Pre výletníkov pripravujeme chutné a výdatné balíčky na cestu.

Pri klubových a firemných akciách Vám na základe Vašich požiadaviek na sortiment a množstvo a jedla (nápojov) spracujeme individuálnu ponuku.

Pre "samoživiteľov" sú k dispozícii kuchynky (7 v celom stredisku) a tri ohniská. Každá kuchynka disponuje chladničkou, elektrickou jedno-/dvojplatničkou, rýchlovarnou konvicou, menšími hrncami, panvicou, základným náradím a náčiním, príbormi, taniermi, hrnčekmi, drezom na umytie, saponátom... V centrálnej kuchynke v hlavnej budove nájdete tiež mikrovlnnú rúru a toustovač. Kuchynky sú zariadené na primeraný počet hostí, na prípravu z polotovarov a príhrev hotových jedál. Na štandardné vyváranie pre veľký počet stravníkov, napr. detský tábor alebo hromadný výlet nie sú uspôsobené. Na to je tu naša vlastná kuchyňa.

Areál strediska disponuje tromi vonkajšími ohniskami, po jednom pri každej dvojici chát BETKA a "veľkým" ohniskom pri ihrisku. Ak sa rozhodnete pre opekanie, môžete naň využiť vlastné zásoby alebo si suroviny a pochutiny objednať vopred u nás. Bezplatne Vám poskytneme kovové rošty a ihly na opekanie, drevo na rozkúrenie, sekerku aj pílu. Ďalšie zásoby dreva si už zabezpečíte sami zo zvyškov po ťažbe či z vetrom popadaných konárov. Vieme Vám ho samozrejme zabezpečiť aj my (za poplatok).

Individuálne stravovanie, nápojový servis a doplnkový predaj tovaru Vám budú k dispozícii až po otvorení bistra v areáli strediska, ak sa zadarí s jeho rekonštrukciou.

jedalen

Image Gallery

imgimgimg imgimgimg

Kontakt

Rekreačné stredisko TURISTICKÝ RAJ,
053 15 Hrabušice-Podlesok-Košariská, Slovakia

+421 / 917 334 957

raj@homecare.sk